Kontakt

Skontaktuj się z namiKontakt mailowy


Kontakt z Adevo. Celem Adevo jest kreowanie Twojego pozytywnego wizerunku w sieci oraz jego promocja, zgodnie z najnowszymi standardami. Staramy się wspólnie wypracować najbardziej odpowiedni efekt końcowy, który przyniesie Ci wymierne zyski a nam – kolejnego, zadowolonego klienta! Z chęcią pomożemy Ci w kompleksowej promocji Twojej firmy, prowadząc kampanie Google AdWords, czy kampanie Facebook Ads. Efektywnie zoptymalizujemy i wypozycjonujemy także Twoją stronę w wyszukiwarce, lub jeśli potrzebujesz – stworzymy zupełnie nową witrynę.
Doskonale wiemy jak szybko i dynamicznie zmienia się branża stron internetowych, dlatego nieustannie udoskonalamy i podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe.

Jak pracujemy

Jak pracujemy?

Pracujemy w małym zespole w jednej przestrzeni. Widzimy się, jesteśmy razem, nie wymieniamy między sobą tysiąca email. Bezpośrednia komunikacja, szybkość wymianych informacji ale przede wszystkim, najprostsza pod słońcem- przyjaźń. To pomaga nam mieć pełną kontrolę nad wszystkim co robimy i pracować z maksymalną efektywnością.

Jak realizujemy projekty

Jak realizujemy projekt?

Przed przystąpieniem do realizacji projektu robimy burzę mózgów. Zapisujemy na tablicy wszystkie pomysły, analizujemy Twój brief i uwagi przekazane na spotkaniu. Planujemy zakres działań i określamy zadania. O etapach pracy poinformujemy Cię przygotowanym raportem lub telefonicznie w zależności od wybranej formy kontaktu.